22bet
Bet 2 play Bet 2 win

Qualifiers Europa League 20/21

Mikheil Meskhis Sakhelobis Stadionis Satadarigo Moedani (Tbilisi)
Lokomotivi Tbilisi
Lokomotivi Tbilisi
2-1
27th Aug
Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
Stadiumi Fadil Vokrri (Prishtinë (Pristina))
Gjilani
Gjilani
0-0
27th Aug
Kaplakrikavöllur (Hafnarfjörður)
FH
FH
0-2
27th Aug
DAC
DAC
Park Hall Stadium (Oswestry / Croesoswallt, Shropshire)
The New Saints
The New Saints
1-1
27th Aug
Žilina
Žilina
Stadyen Budaŭnik (Stroitel') (Salihorsk (Soligorsk))
Shakhtyor
Shakhtyor
0-0
27th Aug
Sfîntul Gheorghe
Sfîntul Gheorghe
HaMoshava Stadium (Pétaḥ-Tiqva (Petach-Tikva))
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Be'er Sheva
3-0
27th Aug
Dinamo Batumi
Dinamo Batumi
Stadion Bijeli Brijeg (Mostar)
Zrinjski
Zrinjski
3-0
27th Aug
Differdange 03
Differdange 03
MFA Centenary Stadium (Ta'Qali)
Valletta
Valletta
0-1
27th Aug
Bala Town
Bala Town
Tórsvøllur (Tórshavn, Streymoy)
B36
B36
2-2
27th Aug
FCI Levadia
FCI Levadia
Stade Parc des Sports (Déifferdeng (Differdange))
Progrès Niederkorn
Progrès Niederkorn
3-0
26th Aug
Zeta
Zeta
Sammy Ofer Stadium (Haifa)
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
3-1
09th Sep
Željezničar
Željezničar
Stadion Bâlgarska Armija (Sofia)
CSKA Sofia
CSKA Sofia
2-1
27th Aug
Sirens
Sirens
Air Albania Stadium (Tiranë (Tirana))
Kukësi
Kukësi
2-1
27th Aug
Slavia Sofia
Slavia Sofia
Stadion Pod Goricom (Podgorica)
Iskra
Iskra
0-1
27th Aug
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
Stade de Genève (Carouge)
Servette
Servette
3-0
27th Aug
Ružomberok
Ružomberok
Arena Naţională (Bucureşti)
FCSB
FCSB
3-0
27th Aug
Shirak
Shirak
Ljudski vrt (Maribor)
Maribor
Maribor
1-1
27th Aug
Coleraine
Coleraine
Pittodrie Stadium (Aberdeen)
Aberdeen
Aberdeen
6-0
27th Aug
NSÍ
NSÍ
Fir Park (Motherwell)
Motherwell
Motherwell
5-1
27th Aug
Glentoran
Glentoran
Stadion Partizana (Beograd)
1-0
27th Aug
Rīgas FS
Rīgas FS
Hidegkuti Nándor Stadion (Budapest)
Honvéd
Honvéd
1-1
27th Aug
Inter Turku
Inter Turku
Tallaght Stadium (Dublin)
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
2-2
27th Aug
Ilves
Ilves
Stadionul Zimbru (Chişinău)
Petrocub
Petrocub
0-2
27th Aug
Bačka Topola
Bačka Topola
ASK Arena (Bakı (Baku))
Keşlə
Keşlə
0-0
27th Aug
Laçi
Laçi
Rheinpark Stadion (Vaduz)
Vaduz
Vaduz
0-2
27th Aug
Hibernians
Hibernians
Neo GSP (Nicosía (Levkosía))
Apollon
Apollon
5-1
27th Aug
Saburtalo
Saburtalo
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
Ventspils
Ventspils
2-1
27th Aug
Dinamo-Auto
Dinamo-Auto
Stadion Qajimuqan Muñaytpasov (Şımkent (Shymkent))
Ordabasy
Ordabasy
1-2
27th Aug
Botoşani
Botoşani
Ortalıq Stadion (Almatı (Almaty))
Kairat
Kairat
4-1
27th Aug
Noah
Noah
Stadiumi Niko Dovana (Durrës)
Teuta Durrës
Teuta Durrës
2-0
27th Aug
Beitar Jerusalem
Beitar Jerusalem
Gradski Stadion (Banja Luka)
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
1-0
27th Aug
Sutjeska
Sutjeska
Stadyen Dynama (Minsk)
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
0-2
27th Aug
Piast Gliwice
Piast Gliwice
Victoria Stadium (Gibraltar)
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
2-0
27th Aug
UT Pétange
UT Pétange
Bakcell Arena (Bakı (Baku))
Neftçi
Neftçi
2-1
27th Aug
Shkupi
Shkupi
Aspmyra Stadion (Bodø)
Bodø / Glimt
Bodø / Glimt
6-1
27th Aug
Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris
Eleda Stadion (Malmö)
2-0
27th Aug
Cracovia Kraków
Cracovia Kraków
Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Yerevan)
Alashkert
Alashkert
0-1
27th Aug
Renova
Renova
Kapital Bank Arena (Sumqayıt)
Sumqayıt
Sumqayıt
0-2
27th Aug
Shkendija
Shkendija
Stadion Stožice (Ljubljana)
Olimpija
Olimpija
1-1
27th Aug
Víkingur Reykjavík
Víkingur Reykjavík
MOL Aréna Sóstó (Székesfehérvár)
Fehérvár
Fehérvár
1-1
27th Aug
Bohemians
Bohemians
Lerkendal Stadion (Trondheim)
4-2
27th Aug
Breidablik
Breidablik
Tele2 Arena (Stockholm)
Hammarby
Hammarby
3-0
27th Aug
Puskás
Puskás
Ceres Park & Arena (Århus)
AGF
AGF
5-2
27th Aug
Honka
Honka
Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
Žalgiris
Žalgiris
2-0
27th Aug
Paide
Paide
INEA stadion (Poznań)
Lech Poznań
Lech Poznań
3-0
27th Aug
Valmiera / BSS
Valmiera / BSS
Szusza Ferenc Stadion (Budapest)
Nõmme Kalju
Nõmme Kalju
0-4
10th Sep
Mura
Mura
Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
Riteriai
Riteriai
2-2
25th Aug
Derry City
Derry City
Date Time Home team Result Away team
Preliminary Round
Tue Aug 18, 2020 6:00 pm Engordany Engordany 1-3 Zeta Zeta
Preliminary Round
Thu Aug 20, 2020 6:30 pm Coleraine Coleraine 1-0 La Fiorita La Fiorita
Thu Aug 20, 2020 6:00 pm Glentoran Glentoran 1-0 HB HB
Thu Aug 20, 2020 5:30 pm FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0-0 Iskra Iskra
Thu Aug 20, 2020 5:00 pm NSÍ NSÍ 5-1 Barry Town United Barry Town United
Thu Aug 20, 2020 3:30 pm St Joseph's St Joseph's 1-2 B36 B36
Fri Aug 21, 2020 6:00 pm Tre Penne Tre Penne 1-3 Gjilani Gjilani
Sat Aug 22, 2020 4:00 pm Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 3-0 Prishtina Prishtina
1st Qualifying Round
Tue Aug 25, 2020 4:00 pm Riteriai Riteriai 2-2 Derry City Derry City
Wed Aug 26, 2020 4:30 pm Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 3-0 Zeta Zeta
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Vaduz Vaduz 0-2 Hibernians Hibernians
Thu Aug 27, 2020 4:00 pm Neftçi Neftçi 2-1 Shkupi Shkupi
Thu Aug 27, 2020 2:00 pm Ventspils Ventspils 2-1 Dinamo-Auto Dinamo-Auto
Thu Aug 27, 2020 2:00 pm Ordabasy Ordabasy 1-2 Botoşani Botoşani
Thu Aug 27, 2020 2:00 pm Kairat Kairat 4-1 Noah Noah
Thu Aug 27, 2020 2:30 pm Teuta Durrës Teuta Durrës 2-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
Thu Aug 27, 2020 2:30 pm Borac Banja Luka Borac Banja Luka 1-0 Sutjeska Sutjeska
Thu Aug 27, 2020 3:00 pm Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Thu Aug 27, 2020 3:30 pm Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 2-0 UT Pétange UT Pétange
Thu Aug 27, 2020 4:00 pm Apollon Apollon 5-1 Saburtalo Saburtalo
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Malmö FF Malmö FF 2-0 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Thu Aug 27, 2020 4:00 pm Bodø / Glimt Bodø / Glimt 6-1 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris
Thu Aug 27, 2020 4:00 pm Alashkert Alashkert 0-1 Renova Renova
Thu Aug 27, 2020 4:00 pm Sumqayıt Sumqayıt 0-2 Shkendija Shkendija
Thu Aug 27, 2020 4:30 pm Olimpija Olimpija 1-1 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 2-1 Sirens Sirens
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Rosenborg Rosenborg 4-2 Breidablik Breidablik
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Hammarby Hammarby 3-0 Puskás Puskás
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm AGF AGF 5-2 Honka Honka
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Žalgiris Žalgiris 2-0 Paide Paide
Thu Aug 27, 2020 4:30 pm Fehérvár Fehérvár 1-1 Bohemians Bohemians
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Keşlə Keşlə 0-0 Laçi Laçi
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm B36 B36 2-2 FCI Levadia FCI Levadia
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm Iskra Iskra 0-1 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Gjilani Gjilani 0-0 APOEL APOEL
Thu Aug 27, 2020 5:15 pm FH FH 0-2 DAC DAC
Thu Aug 27, 2020 5:30 pm The New Saints The New Saints 1-1 Žilina Žilina
Thu Aug 27, 2020 5:30 pm Shakhtyor Shakhtyor 0-0 Sfîntul Gheorghe Sfîntul Gheorghe
Thu Aug 27, 2020 5:45 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm Zrinjski Zrinjski 3-0 Differdange 03 Differdange 03
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm Valletta Valletta 0-1 Bala Town Bala Town
Thu Aug 27, 2020 5:00 pm Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi 2-1 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm Kukësi Kukësi 2-1 Slavia Sofia Slavia Sofia
Thu Aug 27, 2020 6:00 pm Petrocub Petrocub 0-2 Bačka Topola Bačka Topola
Thu Aug 27, 2020 6:15 pm Servette Servette 3-0 Ružomberok Ružomberok
Thu Aug 27, 2020 6:30 pm FCSB FCSB 3-0 Shirak Shirak
Thu Aug 27, 2020 6:45 pm Maribor Maribor 1-1 Coleraine Coleraine
Thu Aug 27, 2020 6:45 pm Aberdeen Aberdeen 6-0 NSÍ NSÍ
Thu Aug 27, 2020 6:45 pm Motherwell Motherwell 5-1 Glentoran Glentoran
Thu Aug 27, 2020 7:00 pm Partizan Partizan 1-0 Rīgas FS Rīgas FS
Thu Aug 27, 2020 7:00 pm Honvéd Honvéd 1-1 Inter Turku Inter Turku
Thu Aug 27, 2020 7:00 pm Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2-2 Ilves Ilves
Thu Aug 27, 2020 7:00 pm Lech Poznań Lech Poznań 3-0 Valmiera / BSS Valmiera / BSS
Wed Sep 9, 2020 5:00 pm Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-1 Željezničar Željezničar
Thu Sep 10, 2020 5:30 pm Nõmme Kalju Nõmme Kalju 0-4 Mura Mura
2nd Qualifying Round
Wed Sep 16, 2020 4:30 pm Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 0-5 Willem II Willem II
Wed Sep 16, 2020 5:00 pm Hammarby Hammarby 0-3 Lech Poznań Lech Poznań
Wed Sep 16, 2020 6:00 pm B36 B36 1-1 The New Saints The New Saints
Thu Sep 17, 2020 1:30 pm Renova Renova 0-1 Hajduk Split Hajduk Split
Thu Sep 17, 2020 2:00 pm Teuta Durrës Teuta Durrës 0-4 Granada Granada
Thu Sep 17, 2020 7:00 pm Bačka Topola Bačka Topola 4-4 FCSB FCSB
Thu Sep 17, 2020 12:15 pm Ventspils Ventspils 1-5 Rosenborg Rosenborg
Thu Sep 17, 2020 12:00 pm Kaisar Kaisar 1-4 APOEL APOEL
Thu Sep 17, 2020 2:00 pm Ararat-Armenia Ararat-Armenia 3-3 Fola Esch Fola Esch
Thu Sep 17, 2020 2:00 pm Astana Astana 0-1 Budućnost Budućnost
Thu Sep 17, 2020 3:30 pm KuPS KuPS 0-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Thu Sep 17, 2020 3:00 pm Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 0-5 Rangers Rangers
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2-1 Kairat Kairat
Thu Sep 17, 2020 6:45 pm Osijek Osijek 1-2 Basel Basel
Thu Sep 17, 2020 6:45 pm Servette Servette 0-1 Reims Reims
Thu Sep 17, 2020 6:45 pm DAC DAC 3-3 Jablonec Jablonec
Thu Sep 17, 2020 6:30 pm Viking Viking 0-2 Aberdeen Aberdeen
Thu Sep 17, 2020 6:30 pm Coleraine Coleraine 2-2 Motherwell Motherwell
Thu Sep 17, 2020 6:15 pm Mura Mura 3-0 AGF AGF
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Sileks Sileks 0-2 Drita Drita
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Kukësi Kukësi 0-4 Wolfsburg Wolfsburg
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Borac Banja Luka Borac Banja Luka 0-2 Rio Ave Rio Ave
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Aris Aris 1-2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Standard Liège Standard Liège 2-0 Bala Town Bala Town
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Piast Gliwice Piast Gliwice 3-2 Hartberg Hartberg
Thu Sep 17, 2020 6:00 pm Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-2 Milan Milan
Thu Sep 17, 2020 5:30 pm Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 0-1 Dundalk Dundalk
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Djurgården Djurgården 2-1 Europa Europa
Thu Sep 17, 2020 6:45 pm Linfield Linfield 0-1 Floriana Floriana
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm OFI OFI 0-1 Apollon Apollon
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Hibernians Hibernians 0-1 Fehérvár Fehérvár
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Laçi Laçi 1-2 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 2-0 BATE BATE
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi 2-1 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Sfîntul Gheorghe Sfîntul Gheorghe 0-0 Partizan Partizan
Thu Sep 17, 2020 4:30 pm Flora Flora 2-1 KR KR
Thu Sep 17, 2020 4:30 pm Olimpija Olimpija 2-2 Zrinjski Zrinjski
Thu Sep 17, 2020 4:00 pm Bodø / Glimt Bodø / Glimt 3-1 Žalgiris Žalgiris
Thu Sep 17, 2020 4:00 pm Riteriai Riteriai 1-5 Slovan Liberec Slovan Liberec
Thu Sep 17, 2020 4:00 pm IFK Göteborg IFK Göteborg 1-2 Copenhagen Copenhagen
Thu Sep 17, 2020 4:00 pm Neftçi Neftçi 1-3 Galatasaray Galatasaray
Thu Sep 17, 2020 4:00 pm Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-2 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Sep 17, 2020 3:45 pm Botoşani Botoşani 0-1 Shkendija Shkendija
Thu Sep 17, 2020 5:00 pm Connah's Quay Connah's Quay 0-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Thu Sep 17, 2020 7:05 pm Honvéd Honvéd 0-2 Malmö FF Malmö FF
Fri Sep 18, 2020 7:00 am Riga Riga 1-0 Tre Fiori Tre Fiori
3rd Qualifying Round
Wed Sep 23, 2020 4:00 pm Apollon Apollon 0-5 Lech Poznań Lech Poznań
Thu Sep 24, 2020 6:15 pm Wolfsburg Wolfsburg 2-0 Desna Desna
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Galatasaray Galatasaray 2-0 Hajduk Split Hajduk Split
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Copenhagen Copenhagen 3-0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm APOEL APOEL 2-2 Zrinjski Zrinjski
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Sheriff Sheriff 1-1 Dundalk Dundalk
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Sarajevo Sarajevo 2-1 Budućnost Budućnost
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm KÍ 6-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Sporting Charleroi Sporting Charleroi 1-1 Partizan Partizan
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Standard Liège Standard Liège 1-1 Vojvodina Vojvodina
Thu Sep 24, 2020 6:30 pm LASK LASK 7-0 DAC DAC
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Malmö FF Malmö FF 5-0 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Thu Sep 24, 2020 6:30 pm Basel Basel 3-2 Anorthosis Anorthosis
Thu Sep 24, 2020 6:30 pm Legia Warszawa Legia Warszawa 2-0 Drita Drita
Thu Sep 24, 2020 6:45 pm Rijeka Rijeka 0-0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Thu Sep 24, 2020 7:00 pm Willem II Willem II 0-4 Rangers Rangers
Thu Sep 24, 2020 6:30 pm St. Gallen St. Gallen 0-1 AEK Athens AEK Athens
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Shkendija Shkendija 1-3 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Sep 24, 2020 6:00 pm Granada Granada 2-0 Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi
Thu Sep 24, 2020 5:30 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-0 Motherwell Motherwell
Thu Sep 24, 2020 5:30 pm FCSB FCSB 0-2 Slovan Liberec Slovan Liberec
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Floriana Floriana 0-0 Flora Flora
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Djurgården Djurgården 0-1 CFR Cluj CFR Cluj
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Riga Riga 0-1 Celtic Celtic
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 3-1 B36 B36
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Beşiktaş Beşiktaş 1-1 Rio Ave Rio Ave
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Rosenborg Rosenborg 1-0 Alanyaspor Alanyaspor
Thu Sep 24, 2020 2:00 pm Ararat-Armenia Ararat-Armenia 0-0 Celje Celje
Thu Sep 24, 2020 3:30 pm KuPS KuPS 2-0 Sūduva Sūduva
Thu Sep 24, 2020 4:00 pm Fehérvár Fehérvár 0-0 Reims Reims
Thu Sep 24, 2020 4:00 pm Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 SønderjyskE SønderjyskE
Thu Sep 24, 2020 4:30 pm Rostov Rostov 1-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Thu Sep 24, 2020 5:00 pm Mura Mura 1-5 PSV PSV
Thu Sep 24, 2020 7:00 pm Sporting CP Sporting CP 1-0 Aberdeen Aberdeen
Thu Sep 24, 2020 6:30 pm Milan Milan 3-2 Bodø / Glimt Bodø / Glimt
Play-offs
Thu Oct 1, 2020 6:00 pm Standard Liège Standard Liège 3-1 Fehérvár Fehérvár
Thu Oct 1, 2020 6:30 pm Young Boys Young Boys 3-0 Tirana Tirana
Thu Oct 1, 2020 3:30 pm CFR Cluj CFR Cluj 3-1 KuPS KuPS
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-1 Flora Flora
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-2 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Rosenborg Rosenborg 0-2 PSV PSV
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Sporting Charleroi Sporting Charleroi 1-2 Lech Poznań Lech Poznań
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Malmö FF Malmö FF 1-3 Granada Granada
Thu Oct 1, 2020 5:00 pm Slovan Liberec Slovan Liberec 1-0 APOEL APOEL
Thu Oct 1, 2020 5:30 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Thu Oct 1, 2020 6:00 pm Dinamo Brest Dinamo Brest 0-2 Ludogorets Ludogorets
Thu Oct 1, 2020 6:00 pm Sarajevo Sarajevo 0-1 Celtic Celtic
Thu Oct 1, 2020 6:00 pm Legia Warszawa Legia Warszawa 0-3 Qarabag Qarabag
Thu Oct 1, 2020 6:00 pm Copenhagen Copenhagen 0-1 Rijeka Rijeka
Thu Oct 1, 2020 6:30 pm Basel Basel 1-3 CSKA Sofia CSKA Sofia
Thu Oct 1, 2020 6:30 pm Dundalk Dundalk 3-1 KÍ
Thu Oct 1, 2020 6:45 pm AEK Athens AEK Athens 2-1 Wolfsburg Wolfsburg
Thu Oct 1, 2020 6:45 pm Rangers Rangers 2-1 Galatasaray Galatasaray
Thu Oct 1, 2020 7:00 pm Sporting CP Sporting CP 1-4 LASK LASK
Thu Oct 1, 2020 7:00 pm Rio Ave Rio Ave 1-1 Milan Milan
Thu Oct 1, 2020 7:00 pm Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 7-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Group Stage
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Napoli Napoli 0-1 AZ AZ
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Lech Poznań Lech Poznań 2-4 Benfica Benfica
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Standard Liège Standard Liège 0-2 Rangers Rangers
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3-1 Slavia Praha Slavia Praha
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6-2 Nice Nice
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Arsenal Arsenal
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Dundalk Dundalk 1-2 Molde Molde
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 0-2 CFR Cluj CFR Cluj
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Young Boys Young Boys 1-2 Roma Roma
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm PSV PSV 1-2 Granada Granada
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm PAOK PAOK 1-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Thu Oct 22, 2020 4:55 pm Rijeka Rijeka 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1-0 Qarabag Qarabag
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Sporting Braga Sporting Braga 3-0 AEK Athens AEK Athens
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Slovan Liberec Slovan Liberec 1-0 Gent Gent
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Hoffenheim Hoffenheim 2-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 0-0 Feyenoord Feyenoord
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Ludogorets Ludogorets 1-2 Antwerp Antwerp
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Villarreal Villarreal 5-3 Sivasspor Sivasspor
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 3-0 LASK LASK
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Celtic Celtic 1-3 Milan Milan
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Sparta Praha Sparta Praha 1-4 Lille Lille
Thu Oct 22, 2020 7:00 pm Leicester City Leicester City 3-0 Zorya Zorya
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Antwerp Antwerp 1-0 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Molde Molde 1-0 Rapid Wien Rapid Wien
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Arsenal Arsenal 3-0 Dundalk Dundalk
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm CFR Cluj CFR Cluj 1-1 Young Boys Young Boys
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Roma Roma 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Feyenoord Feyenoord 1-4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Nice Nice 1-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Benfica Benfica 3-0 Standard Liège Standard Liège
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Rangers Rangers 1-0 Lech Poznań Lech Poznań
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm CSKA Moscow CSKA Moscow 0-0 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm AEK Athens AEK Athens 1-2 Leicester City Leicester City
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm LASK LASK 4-3 Ludogorets Ludogorets
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Sivasspor Sivasspor 1-2 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Qarabag Qarabag 1-3 Villarreal Villarreal
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Lille Lille 2-2 Celtic Celtic
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Milan Milan 3-0 Sparta Praha Sparta Praha
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Zorya Zorya 1-2 Sporting Braga Sporting Braga
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Granada Granada 0-0 PAOK PAOK
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-2 PSV PSV
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm AZ AZ 4-1 Rijeka Rijeka
Thu Oct 29, 2020 8:00 pm Real Sociedad Real Sociedad 0-1 Napoli Napoli
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Gent Gent 1-4 Hoffenheim Hoffenheim
Thu Oct 29, 2020 5:55 pm Crvena Zvezda Crvena Zvezda 5-1 Slovan Liberec Slovan Liberec
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Feyenoord Feyenoord 3-1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-1 Gent Gent
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Young Boys Young Boys 3-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Thu Nov 5, 2020 9:10 pm Villarreal Villarreal 4-0 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Hoffenheim Hoffenheim 5-0 Slovan Liberec Slovan Liberec
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1-0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Antwerp Antwerp 0-1 LASK LASK
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Milan Milan 0-3 Lille Lille
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Celtic Celtic 1-4 Sparta Praha Sparta Praha
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Roma Roma 5-0 CFR Cluj CFR Cluj
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Leicester City Leicester City 4-0 Sporting Braga Sporting Braga
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Arsenal Arsenal 4-1 Molde Molde
Thu Nov 5, 2020 8:00 pm Zorya Zorya 1-4 AEK Athens AEK Athens
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Ludogorets Ludogorets 1-3 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Benfica Benfica 3-3 Rangers Rangers
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Sivasspor Sivasspor 2-0 Qarabag Qarabag
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Slavia Praha Slavia Praha 3-2 Nice Nice
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-4 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Rapid Wien Rapid Wien 4-3 Dundalk Dundalk
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Lech Poznań Lech Poznań 3-1 Standard Liège Standard Liège
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm PAOK PAOK 4-1 PSV PSV
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Omonia Nicosia Omonia Nicosia 0-2 Granada Granada
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Rijeka Rijeka 1-2 Napoli Napoli
Thu Nov 5, 2020 5:55 pm Real Sociedad Real Sociedad 1-0 AZ AZ
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm AZ AZ 0-0 Real Sociedad Real Sociedad
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 4-0 Ludogorets Ludogorets
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm PSV PSV 3-2 PAOK PAOK
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Rangers Rangers 2-2 Benfica Benfica
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Standard Liège Standard Liège 2-1 Lech Poznań Lech Poznań
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Nice Nice 1-3 Slavia Praha Slavia Praha
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Dundalk Dundalk 1-3 Rapid Wien Rapid Wien
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm CFR Cluj CFR Cluj 0-2 Roma Roma
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Slovan Liberec Slovan Liberec 0-2 Hoffenheim Hoffenheim
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 0-1 Young Boys Young Boys
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Gent Gent 0-2 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-3 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm CSKA Moscow CSKA Moscow 0-0 Feyenoord Feyenoord
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm LASK LASK 0-2 Antwerp Antwerp
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Qarabag Qarabag 2-3 Sivasspor Sivasspor
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1-1 Villarreal Villarreal
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Lille Lille 1-1 Milan Milan
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Sparta Praha Sparta Praha 4-1 Celtic Celtic
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm AEK Athens AEK Athens 0-3 Zorya Zorya
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Sporting Braga Sporting Braga 3-3 Leicester City Leicester City
Thu Nov 26, 2020 5:55 pm Molde Molde 0-3 Arsenal Arsenal
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Granada Granada 2-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Thu Nov 26, 2020 8:00 pm Napoli Napoli 2-0 Rijeka Rijeka
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm CSKA Moscow CSKA Moscow 0-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm AEK Athens AEK Athens 2-4 Sporting Braga Sporting Braga
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Arsenal Arsenal 4-1 Rapid Wien Rapid Wien
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Real Sociedad Real Sociedad 2-2 Rijeka Rijeka
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm AZ AZ 1-1 Napoli Napoli
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Granada Granada 0-1 PSV PSV
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Omonia Nicosia Omonia Nicosia 2-1 PAOK PAOK
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Rangers Rangers 3-2 Standard Liège Standard Liège
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Benfica Benfica 4-0 Lech Poznań Lech Poznań
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Nice Nice 2-3 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Slavia Praha Slavia Praha 3-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Molde Molde 3-1 Dundalk Dundalk
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm CFR Cluj CFR Cluj 0-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Zorya Zorya 1-0 Leicester City Leicester City
Thu Dec 3, 2020 8:00 pm Roma Roma 3-1 Young Boys Young Boys
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Gent Gent 1-2 Slovan Liberec Slovan Liberec
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Feyenoord Feyenoord 0-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Antwerp Antwerp 3-1 Ludogorets Ludogorets
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm LASK LASK 3-3 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Sivasspor Sivasspor 0-1 Villarreal Villarreal
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Qarabag Qarabag 1-1 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Lille Lille 2-1 Sparta Praha Sparta Praha
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Milan Milan 4-2 Celtic Celtic
Thu Dec 3, 2020 5:55 pm Crvena Zvezda Crvena Zvezda 0-0 Hoffenheim Hoffenheim
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Celtic Celtic 3-2 Lille Lille
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Slovan Liberec Slovan Liberec 0-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Napoli Napoli 1-1 Real Sociedad Real Sociedad
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Hoffenheim Hoffenheim 4-1 Gent Gent
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Young Boys Young Boys 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm CSKA Sofia CSKA Sofia 3-1 Roma Roma
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Dundalk Dundalk 2-4 Arsenal Arsenal
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Rapid Wien Rapid Wien 2-2 Molde Molde
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-0 Slavia Praha Slavia Praha
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Nice Nice
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Standard Liège Standard Liège 2-2 Benfica Benfica
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm PSV PSV 4-0 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm PAOK PAOK 0-0 Granada Granada
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Lech Poznań Lech Poznań 0-2 Rangers Rangers
Thu Dec 10, 2020 5:55 pm Rijeka Rijeka 2-1 AZ AZ
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Villarreal Villarreal 3-0 Qarabag Qarabag
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-0 Feyenoord Feyenoord
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Sporting Braga Sporting Braga 2-0 Zorya Zorya
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Ludogorets Ludogorets 1-3 LASK LASK
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 2-0 Antwerp Antwerp
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 3-1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1-0 Sivasspor Sivasspor
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Sparta Praha Sparta Praha 0-1 Milan Milan
Thu Dec 10, 2020 8:00 pm Leicester City Leicester City 2-0 AEK Athens AEK Athens
16th Finals
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv - Club Brugge Club Brugge
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Antwerp Antwerp - Rangers Rangers
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Real Sociedad Real Sociedad - Manchester United Manchester United
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Crvena Zvezda Crvena Zvezda - Milan Milan
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Slavia Praha Slavia Praha - Leicester City Leicester City
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Sporting Braga Sporting Braga - Roma Roma
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Krasnodar Krasnodar - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Young Boys Young Boys - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus - PSV PSV
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Benfica Benfica - Arsenal Arsenal
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv - Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Thu Feb 18, 2021 5:55 pm Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Molde Molde - Hoffenheim Hoffenheim
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Lille Lille - Ajax Ajax
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Granada Granada - Napoli Napoli
Thu Feb 18, 2021 8:00 pm Salzburg Salzburg - Villarreal Villarreal
Wed Feb 24, 2021 5:00 pm Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Club Brugge Club Brugge - Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Ajax Ajax - Lille Lille
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Manchester United Manchester United - Real Sociedad Real Sociedad
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Milan Milan - Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Rangers Rangers - Antwerp Antwerp
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Leicester City Leicester City - Slavia Praha Slavia Praha
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Napoli Napoli - Granada Granada
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Krasnodar Krasnodar
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Hoffenheim Hoffenheim - Molde Molde
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - Young Boys Young Boys
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm PSV PSV - Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Villarreal Villarreal - Salzburg Salzburg
Thu Feb 25, 2021 5:55 pm Arsenal Arsenal - Benfica Benfica
Thu Feb 25, 2021 8:00 pm Roma Roma - Sporting Braga Sporting Braga